Eijer Producties

Rooster

Lessen

Locatie: Gorredijk - Dans & DZT: Dans en theaterstudio - Freerunning: Nog niet bekend
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
ma maandag 17:00 18:30 Modern Selectie
Unlimited - Alleen op uitnodiging
Selectie
10+
Janna
ma maandag 17:45 19:15 Hiphop Wedstrijdteam 1
Alleen op uitnodiging
Wedstrijdteam
8+
Sammie
ma maandag 19:15 20:15 Hiphop Selectie 1
Alleen op uitnodiging
Selectie
10+
Sammie
di dinsdag 16:00 16:45 Freerunning 6+
Recreatie
6-9 jaar
Thomas
di dinsdag 16:45 17:45 Freerunning 10+
Recreatie
10-12 jaar
Thomas
di dinsdag 17:45 18:45 Freerunning 13+
Recreatie
13+
Thomas
wo woensdag 15:00 16:00 DZT mini
Recreatie
5-8 jaar
Harma
wo woensdag 16:00 17:30 DZT 8+ Ensemble A
Recreatie
8-11 jaar
Coco
wo woensdag 16:00 17:30 DZT 8+ Ensemble B
Recreatie
8-11 jaar
Harma
wo woensdag 19:00 20:30 DZT 12+ Ensemble A
Recreatie
12+
Coco
wo woensdag 19:00 20:30 DZT 12+ Ensemble B
Recreatie
12+
Harma
wo woensdag 20:30 21:30 DZT Volwassenen
Recreatie
18+
Coco
do donderdag 15:45 16:30 ADV - Kleuterdans
Recreatie
3-5 jaar
Ditte
do donderdag 16:30 17:15 Dansmix 6+
Recreatie
6-8 jaar
Ditte
do donderdag 17:00 18:30 Hiphop Wedstrijdteam 2
Alleen op uitnodiging
Wedstrijdteam
12+
Sammie
do donderdag 17:15 18:15 Dansmix 9+
Recreatie
9+
Ditte
do donderdag 18:30 20:00 Hiphop selectie 1
Alleen op uitnodiging
Selectie
10+
Sammie
do donderdag 20:00 21:00 Dansmix Volwassenen - Start bij genoeg animo
Lestijd/dag kan eventueel nog wijzigen - Mail voor meer info
Recreatie
18+
Ditte
vr vrijdag 15:45 16:45 Modern 9+
Recreatie
9-11 jaar
Ditte
vr vrijdag 16:15 17:45 DZT talententeam junior
Alleen op uitnodiging
Talententeam
6+
Coco
vr vrijdag 16:45 17:45 Modern 12+
Recreatie
12+
Ditte
vr vrijdag 17:45 19:15 Wedstrijdteam modern
Alleen op uitnodiging
Wedstrijd
9+
Ditte
vr vrijdag 17:45 19:15 DZT Talententeam
Alleen op uitnodiging
Talententeam
5+
Coco
vr vrijdag 19:15 20:15 Modern selectie
Unlimited - Alleen op uitnodiging
Selectie
10+
Janna
vr vrijdag 19:15 20:45 Productieklas
Alleen op uitnodiging
Productieklas
16+
Coco
za zaterdag 09:00 12:00 Kernteam dans
Alleen op uitnodiging
Kernteam
10+
Janna
Locatie: Haulerwijk - Sporthal de Bongerd
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
wo woensdag 16:00 16:45 Freerunning 6+
Recreatie
6-9 jaar
Thomas
wo woensdag 16:45 17:45 Freerunning 10+
Recreatie
10+
Thomas
Locatie: Heerenveen Skoatterwâld - MFA de Spil
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
ma maandag 14:45 15:30 Freerunning 6+
Recreatie
6-7 jaar
Thomas
ma maandag 15:30 16:30 Freerunning 8+
Recreatie
8-9 jaar
Thomas
ma maandag 16:30 17:30 Freerunning 10+
Recreatie
10-11 jaar
Thomas
ma maandag 17:30 18:30 Freerunning 12+
Recreatie
12-13 jaar
Thomas
ma maandag 18:30 19:30 Freerunning Speed
Alleen op uitnodiging
Speed
6+
Thomas
ma maandag 19:30 20:30 Freerunning 14+
Recreatie
14+
Thomas
Locatie: Heerenveen Akkers - MFC de Akkers
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
di dinsdag 16:15 17:00 Dansmix 5,5+
Recreatie
5-7 jaar
Ditte
di dinsdag 17:00 18:00 Dansmix 8+
Recreatie
8-9 jaar
Ditte
di dinsdag 18:00 19:00 Dansmix 10+
Recreatie
10+
Ditte
wo woensdag 16:45 17:30 Freerunning 6+
Recreatie
6-11 jaar
Nykele
wo woensdag 17:30 18:30 Freerunning 12+
Recreatie
12+
Nykele
Locatie: Jubbega - MFC de Kompenije
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
vr vrijdag 15:00 15:45 Dansmix 6+
Let op: Dag en tijd kan nog wijzigen i.v.m locatie
Recreatie
6+
Ditte
vr vrijdag 17:15 18:00 Freerunning 6+
Recreatie
6-8 jaar
Tjisse
vr vrijdag 18:00 19:00 Freerunning 9+
Recreatie
9+
Tjisse
Locatie: Oosterwolde - Gymzaal de Weemeweg
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
di dinsdag 14:45 15:30 Dansmix 5,5+
Recreatie
5-7 jaar
Ilse
di dinsdag 15:30 16:30 Dansmix 8+
Recreatie
8-9 jaar
Ilse
di dinsdag 16:30 17:30 Dansmix 10+
Recreatie
10+
Ilse
vr vrijdag 14:45 15:30 Freerunning 5+
Recreatie
5-7 jaar
Thomas
vr vrijdag 15:30 16:30 Freerunning 8+
Recreatie
8-8 jaar
Thomas
vr vrijdag 16:30 17:30 Freerunning 9+
Recreatie
9-10 jaar
Thomas
vr vrijdag 17:30 18:30 Freerunning 11+
Recreatie
11-12 jaar
Thomas
vr vrijdag 18:30 19:30 Freerunning 13+
Recreatie
13-13 jaar
Thomas
vr vrijdag 19:30 20:30 Freerunning 14+
Recreatie
14+
Thomas
Locatie: Wolvega - Dansmix: Fit en Fun Plaza / Freerunning: Gymzaal OBS Zuid
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
ma maandag 15:00 15:45 Dansmix 6+
Recreatie
6-9 jaar
Ditte
ma maandag 15:45 16:45 Dansmix 10+
Recreatie
10+
Ditte
ma maandag 16:45 17:45 Modern 13+
Recreatie
13+
Ditte
do donderdag 15:00 15:45 Freerunning 6+
Recreatie
6-8 jaar
Thomas
do donderdag 15:45 16:45 Freerunning 9+
Recreatie
9-9 jaar
Thomas
do donderdag 16:45 17:45 Freerunning 10+
Recreaite
10-11 jaar
Thomas
do donderdag 17:45 18:45 Freerunning 12+
Recreatie
12-13 jaar
Thomas
do donderdag 18:45 19:45 Freerunning style
Alleen op uitnodiging
Style
6+
Thomas
do donderdag 19:45 20:45 Freerunning 14+
Recreatie
14+
Thomas

Besloten groepen

Locatie: Gorredijk - Dans & DZT: Dans en theaterstudio - Freerunning: Nog niet bekend
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent
wo woensdag 17:30 19:00 DZT 12+ Hoofdrollen
Alleen op uitnodiging
Selectie
12+
Coco
wo woensdag 17:30 19:00 DZT 8+ Hoofdrollen
Alleen op uitnodiging
Selectie
8-11 jaar
Coco